אודות אולדיס פנקייק

מי אנחנו?! מה אנחנו?! ולמה זה כל כך טעים!!!

מי אנחנו?! מה אנחנו?! ולמה זה כל כך טעים?!

"אולדיס" מובילה מהפכה אמיתית בתחום בתי-האוכל בישראל ומציגה קונספט קולינרי ייחודי שעתיד לכבוש בסערה את ליבם (וקיבתם) של הישראלים. אנו מציגים שילוב של חשיבה קולינרית חדשנית ופורצת דרך, ביצוע מוקפד ומושלם של מנות מקוריות בשילובי טעמים מסעירים וחוויית לקוח ייחודית ומעוררת חושים.אם עד היום הכירו הישראלים את הפנקייק כקינוח מתוק ופשוט, "אולדיס" שמה מחדש את הפנקייק על המפנקייק… הפעם כמנות שף עיקריות ומטריפות!

המוטו השירותי שלנו:

לפנקייק! לפנקייק! לפנקייק!

"אולדיס" מכוונת (ומתאימה) למנעד רחב של לקוחות. מחוויית הלקוח הייחודית נהנים רוב קהלי היעד: משפחות וילדים, זוגות צעירים, בני נוער ואף בני הגיל השלישי.

כולם יכולים למצוא אצלנו את המנות שמסעירות אותם וליהנות מחוויה קולינרית אישית, זוגית, משפחתית או חברתית (ימי הולדת, אירועים, חברתיים וכו') – רק תגידו לנו ונפנקייק אתכם עם כל הלב! חוויית הלקוח ב"אולדיס" עומדת מעל הכל – היא ייחודית ורבגונית ומבטיחה ללקוח קרנבל סוחף שואפים לקרבכם ניחוחות אפייה משכרים שיוצאים מהמטבח לחלל המסעדה, מתענגים על מוסיקת לכל חמשת החושים:ב"אולדיס" אתם נהנים ממגוון מנות בטעמים ממכרים (מתוקים ומלוחים), רקע בסגנון שנות ה-60-70-80, מרגישים את מרקמי מנות שעושים חשק ללקק את האצבעות
ושוטפים את העיניים עם מנות שף מעוצבות על רקע עיצוב פנים ייחודי בסגנון רטרו.